Muž odmieta sex? Tu sú možné dôvody prečo

Aj keď si málokto z nás pripúšťa, že vo vzťahu sú nejaké problémy, žiaľ často je opak pravdou. Príčin a problémov vo vzťahu môže byť viac ako dosť, v tomto článku sme sa pozreli na čoraz diskutovanejší problém, ktorým môže byť to, že muž odmieta sex.

Muž odmieta sex? Tu sú možné dôvody prečo

Stereotyp v posteli

Jedným z dôvodov môže byť práve akýsi stereotyp vo vašom vzťahu a intímnych chvíľkach. Zamyslite sa nad tým, či to vo veľkej väčšine nie je stále o tom istom, možno jedna či dve polohy, stále tá istá predohra a vyvrcholenie akoby z povinnosti? Pravidelnosť toho, že dnes večer, lebo je to možno nejaké vaše nepísané pravidlo tomu taktiež nepomáha. Čo tak si to „okoreniť“? Porozmýšľajte o pomôckach či skúste si pomôcť prírodnou cestou. Ak nakupujete online, na Zerex sú zľavové kódy, vďaka ktorým nakúpite lacnejšie.

Stres v práci

Aj muž je len človek a stres si nevyberá. Veľa pracovných povinností, úloh, termínov a stretnutí tomu vôbec nepomáha. Ďalej sú to možno rôzne povinnosti doma, ako sú domáce povinnosti a práce. Čím viac úloh a povinností má, o to je riziko vyššie.

Nezabúdajte ani na to, byť stále zvodná a príťažlivá. Nie menej dôležitá je intímna hygiena.

Foto: unsplash.com