Top 5 romantických filmov, ktoré si môžete pozrieť s vašou polovičkou

Existuje mnoho skvelých filmov. Vyberte si tie, ktoré sa páčia obom, alebo aspoň tomu druhému neprekážajú. Ak ste vo fáze zamilovanosti, vyberte si komédiu alebo smutný film. Komédia vás rozosmeje a smutný film pritúli.

Top 5 romantických filmov, ktoré si môžete pozrieť s vašou polovičkou
Top 5 romantických filmov, ktoré si môžete pozrieť s vašou polovičkou

Zamilovaný Shakespeare (Shakespeare in Love)

V roku 1998 Gwyneth Paltrow získala prestížne ocenenie Oscar za najlepší ženský herecký výkon v tomto romantickom filme. Jedná sa o príbeh významnej lásky Wiliama Shakespeara. Chémia medzi hlavnými postavami je badateľná a Gwyneth dokázala presvedčiť o láske aj najcynickejšieho muža na svete.

Predtým, ako som ťa poznala (Me Before You)

Emilia Clarke hrá presvedčivo ošetrovateľku pre paralyzovaného muža na vozíku Sama Claflina. Lieči nielen telo, ale najmä dušu. Láska obohatí život aj v prípade jeho konca. Neplačte!

P.S.:Milujem ťa (P.S.:I Love You)

Gerard Butler umrie na následky nádorového ochorenia. Čítajte listy plné lásky spolu s manželkou. Môžete sa príjemne túliť.

Don Jon

DonJon je určený skôr pre mužov. Teda dámy, ak svojho milého chcete potešiť, nech sa páči. Nie je to film o hľadaní lásky, ako skôr o hľadaní podstaty lásky.

Na vine sú hviezdy (The Fault In Our Stars)

Ak túžite po objatí a chcete milú utešovať tak si nenechajte cez plece. Sila prvej lásky sa týka aj ľudí s rakovinou. Potvrdzuje, že láska vás obohatí, aj keď prežívate osobnú tragédiu. Napriek okolnostiam, nikdy sa nevzdávajte. Nezabudnite na balíček s hygienkami.

Foto: unsplash.com