Najlepší darček pre mamu: 5 tipov, s ktorými nespravíte chybu

Nech vyberáte akýkoľvek darček, vždy treba zvážiť povahu a záľuby daného človeka. Darček nemusí byť drahý, no ak sa trafíte do vkusu, tak danú osobu jednoznačne potešíte. Jedným z ľudí, ktorého chcete obdarovať, tak je mama. Aký darček určite ocení, ak presne neviete, čo by si želala?

Pomocník do kuchyne

Ak vaša mama miluje pečenie alebo varenie, tak jednoznačne nespravíte krok vedľa s akýmkoľvek pomocníkom, ktorý jej prácu uľahčí. Výber konkrétneho zariadenia záleží aj od vášho rozpočtu. Môže to byť digitálna váha, mixér, pri vyššom rozpočte aj kuchynský robot. Ideálne je kúpiť zariadenie, ktoré je multifunkčné a pomôže pri množstve receptov. Eshop 4Home nájdete stovky skvelých pomocníkov do kuchyne. Využite aj 4Home zľavový kód exkluzívne zo stránok KuponyZdarma.sk a ušetríte s extra zľavou na celý nákup – platia na všetko, aj na už inak zlacnený alebo akciový tovar.

Šperky

Hodia sa na narodeniny, výročia aj na Vianoce. Šperky potešia ktorúkoľvek ženu, o čo viac ešte mamu. Vyberať môžete z rôznych typov náušníc, náramkov, náhrdelníkov alebo prsteňov. Dobrým nápadom je aj spojenie šperku so spomienkou. Môžete si naň nechať vyryť vzácny dátum alebo kúpiť prívesok, ktorý bude vašej mame niečo pripomínať. Poteší to aj vás, keď uvidíte,  že tento šperk vaša mama pravidelne nosí.

Parfumy

Aj keď je výber takéhoto typu darčeka zložitejší, tak sa viete trafiť pekne do vkusu. Môžete sa priamo spýtať vašej mamy, aký je jej obľúbený parfum alebo zavítajte do jej kúpeľne a skontrolujte, ktorý parfum je jej najobľúbenejší. Ak viete presnú značku, kúpa darčeku je potom najjednoduchšia. Vybrať môžete aj podobnú vôňu. Pomôže výber pre najlepšie dámske parfémy, ktorý vybral portál NajlepsieRoka.sk.

Kozmetika

Aj kozmetika je stávka na istotu, ktorá poteší vašu mamu, priateľku, sestru aj babku. Jednať sa môže o univerzálnu dekoratívnu kozmetiku – špirálu, očné tiene alebo rúž. Určite poteší aj kozmetika pre starostlivosť o pleť. V tomto prípade by ste si mali zistiť typ pleti vašej mamy a akú značku kozmetiky má najradšej. V tejto kategórií sú univerzálnymi darčekmi krém na ruky, šampón, sprchový gél alebo krém na telo. 

Kniha

Je nejaká konkrétna kniha, po ktorej vaša mama túži? Alebo poznáte žáner, ktorý rada číta? Množstvo žien má svoju obľúbenú autorku a pred Vianocami vychádza množstvo kníh. Fanúšikovia dokonca čakajú na predpredaj konkrétnej knihy. Ak neviete, čo by si vaša mama  rada prečítala, tak sa dá nie len v tomto prípade, ale aj v iných kategóriách zakúpiť kupón vo vybranej hodnote.

Nenašli ste žiadny, ktorý by bol ideálny pre vašu mamu? My sme naše tipy čerpali na stránkach Nákupnej poradne a ich článku s desiatkami tipov a nápadov na najlepší darček pre mamu – určite nájdete to pravé aj pre vašu mamu.