Ktoré dámske šperky sa vám budú najlepšie kombinovať s elegantným oblečením?

Aj keď mnoho žien uprednostňuje skôr ležérne a športové oblečenie, občas sa chcú obliecť do elegantných kúskov. Elegantná dámska móda ponúka množstvo rôznych štýlových kombinácií, avšak pre mnohé ženy je náročnejšie vybrať si k nej dámske šperky. Zladiť elegantné šperky k elegantnému oblečeniu sa môže zdať byť jednoduché. Niektoré ženy to ale nevedia. Od toho sme tu my. Poradíme vám, ktoré dámske šperky sa vám budú najlepšie kombinovať s elegantným oblečením.

Ktoré dámske šperky sa vám budú najlepšie kombinovať s elegantným oblečením?
Ktoré dámske šperky sa vám budú najlepšie kombinovať s elegantným oblečením? (zdroj: Shutterstock.com)

Visiace náušnice

Jemné visiace náušnice sú priam ideálnym šperkom k elegantnému oblečeniu. Najmä teraz na jeseň a cez zimu, kedy budete nosiť hrubé svetre, či roláky z jemnej pleteniny tento šperk oceníte. Zvýraznia vašu tvár, doplnia outfit a zároveň nepútajú neželanú pozornosť ako v prípade viacerých gýčových šperkov.

Ak budete nosiť elegantné oblečenie, napríklad do práce, na obchodné stretnutia, či na rôzne spoločenské udalosti, vyberajte zo šperkovníc jemné visiace náušnice.

K svetrovine sa vám skvele hodia práve oceľové visiace náušnice v tvare srdiečka, guličiek, či klasické okrúhle visiace náušnice.

Strieborné náhrdelníky s kameňmi

Striebro sa ľahko kombinuje nielen k elegantnému oblečeniu, ale ku všetkému dámskemu oblečeniu. Odporúčame vám k elegantnému oblečeniu kombinovať strieborné náhrdelníky s kameňmi. Sú to štýlové strieborné náhrdelníky a máte možnosť vybrať si z rôznych farebných variácií kameňov. Môžete ich tak zladiť ku konkrétnemu elegantnému oblečeniu.

Najobľúbenejšie sú ale náhrdelníky s čírymi kameňmi. Ak si chcete objednať nové strieborné náhrdelníky, mali by ste uprednostniť práve strieborné náhrdelníky s kameňmi.

Ak nosíte výlučne elegantnú módu, zo šperkovnice by ste mali vyberať predovšetkým visiace náušnice a strieborné náhrdelníky. Sú to jemné, elegantné a zároveň nadčasové šperky, ktoré vám v šperkovnici vydržia roky.

Komerčný článok