Legíny sú základom dámskeho šatníka. Viete prečo?

Možno aj vy máte v skrini aspoň jedny legíny. Aj vy ich tak milujete? Sú to jedny najpohodlnejších nohavíc, aké si môžete obliecť. Kvôli tomu sa medzi dámami tešia čoraz väčšej popularite a muži sa na tento trend tiež nesťažujú, všakže.

Legíny sú základom dámskeho šatníka. Viete prečo?
Legíny sú základom dámskeho šatníka. Viete prečo? (zdroj: komerčný článok)

Ako každý druh oblečenia, aj legíny majú samozrejme svojich odporcov. Ak si nie ste istá, kedy a s čím nosiť legíny, aby ste nebola nevhodne oblečená, v tomto článku vám ukážeme, čo k nim skombinovať, aby ste vyzerali výborne za každých okolností.

Hľadáte si perfektné legíny? Dajte si pozor na toto!

Základom dobre vyzerajúceho outfitu sú správne legíny. Pri nákupe si vždy vyberajte nepriehľadné legíny z dostatočne hrubého materiálu, aby vám nepresvitala bielizeň. Mali by byť dostatočne jemné, aby sa príjemne nosili, pružné, mierne tvarujúce a priliehať k nohám, no je veľmi nepríjemné, ak vás sťahujú príliš.

Pri výbere farieb myslite na to, že čierna je úplne najuniverzálnejšia a najelegantnejšia možnosť. Čierne legíny si môžete obliecť počas celého roka do práce, do mesta, vo voľnom čase, ale aj na večierok. Ak vám správne sedia, je to naozaj všestranne využiteľný kúsok, ktorý oceníte. Okrem čiernej môžete vyskúšať aj ďalšie tmavšie farby ako napríklad bordová.

K čomu vyzerajú legíny najlepšie? Tipy na elegantné štylizácie

Vo všeobecnosti sa dá povedať, že legíny môžete skombinovať na množstvo štýlových spôsobov, ak si k nim vezmete správnu obuv, dbáte na dostatočnú dĺžku a vrstvíte ich tak, aby váš outfit pôsobil vyvážene.

V teplejších mesiacoch sa k legínam výborne hodí napríklad dlhá tunika, v chladnejšom počasí vás zahreje predĺžený kardigan či vesta a v zime je výbornou voľbou aj kabát. Elegantnejšie kombinácie si vyžadujú, aby ste si k legínam obuli topánky na podpätkoch,.

Dlhšia košeľa, pekné lodičky a legíny je klasická kombinácia, vďaka ktorej budete pôsobiť romanticky a zvodne. Menej býva viac a ak chcete pôsobiť v legínach sexi, vyhnite sa príliš úzkym a vyzývavým tričkám.

Legíny sú super aj na bežné dni

Na bežné dni, voľnočasové aktivity či výlety vyskúšajte k legínam flanelovú košeľu či tričko v boyfriend strihu a obujte si čižmy, športovejšie a ležérnejšie outfity vyniknú aj s teniskami a balerínkami.

K jednofarebným legínam môžete nosiť aj oversized svetre a vzorované kardigány. Pod sveter sa bude hodiť kratšia, jednoduchá košeľa, ktorá spod neho nebude pretŕčať. Športová klasika, mikina s kapucňou a legíny s bežeckými topánkami je stávka na istotu. Ak je vám chladno, môžete si na ňu obliecť ešte i páperovú vestu. Pohrajte sa s farebnými kombináciami, aby ste vytvorili príjemný, oku lahodiaci celok. Dámske legíny využijete aj na cvičenie, sú populárne napríklad pri jóge.

Zistili ste, že by sa vám hodili dobre padnúce legíny? Internetový obchod Bolf je zárukou výhodných nákupov, kde si na jednom mieste vyberiete perfektné, moderné legíny z kvalitných materiálov, ktoré si ihneď zamilujete. Využite fantastické akcie a doplňte si šatník o pohodlné modely ešte dnes.

Komerčný článok