Tipy a triky, ako si vybrať kvalitnú a zároveň praktickú dámsku kabelku

Dámske kabelky patria k módnym a zároveň praktickým doplnkom každej ženy. Niektoré ženy ich vlastnia množstvo, niektoré sú minimalistky a preferujú pár kvalitných a ľahko kombinovateľných kabeliek.

Tipy a triky, ako si vybrať kvalitnú a zároveň praktickú dámsku kabelku
Tipy a triky, ako si vybrať kvalitnú a zároveň praktickú dámsku kabelku (zdroj: Shutterstock.com)

Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny žien, každá chcete kvalitnú, peknú a zároveň praktickú dámsku kabelku. Ak si chcete takú vybrať, inšpirujte sa našimi praktickými radami, ktoré vám výber tohto módneho doplnku uľahčia.

Materiálové prevedenie zvršku vám zaručí kvalitu

Ak chcete kvalitnú a zároveň praktickú kabelku, zohľadňujte materiálové prevedenie. Práve od neho bude závisieť, ako dlho vám samotná kabelka vydrží. Veľmi štýlové sú kabelky z ekokože. Ekokoža je syntetický materiál s povrchovou vrstvou polyuretánu, ktorý je známy aj ako koženka. Kvalita koženky je dnes podstatne lepšia ako kedysi a preto aj medzi kabelkami, ktorých zvršok je práve z tohto materiálu, nájdete naozaj pekné a kvalitné kabelky.

Úplne inou kategóriou je ale pravá koža. Tieto dámske kabelky vám vydržia najdlhšie. Odrádzať vás pri nich ale môže vyššia cena. Za kvalitu sa však oplatí priplatiť si a ak chcete naozaj kvalitné dámske kabelky, túto investíciu nebudete ľutovať.
Materiálové prevedenie zvršku vám zaručí kvalitu, preto na to myslite pri výbere dámskej kabelky.

Veľkosť kabelky, aby sa vám do nej zmestili všetky potrebné veci

Pri výbere kvalitnej a zároveň praktickej dámskej kabelky treba zohľadniť aj veľkosť kabelky. V dámskych kabelkách nenájdeme len dámske peňaženky, mobily a kľúče, ale aj kozmetiku, či rôzne potrebné veci, ktoré potrebujeme mať so sebou napríklad v práci.

Odporúčame vám vyberať skôr obdĺžnikové dámske kabelky, do ktorých sa vám zmestí bez problémov formát A4. Oceníte aj dostatok malých uzatvárateľných priečinkov, do ktorých môžete dať všetky drobnosti, napríklad rúž na pery, či kľúče od bytu a auta.

Komerčný článok