Tipy na vtipné oblečenie, z ktorého všetci padnú do kolien

Móda má tisíce podôb a záleží iba na nás, čo sa prostredníctvom oblečenia rozhodneme vyjadriť. Každý si však cení zmysel pre humor a uvoľnenú atmosféru. Vtipné oblečenie je skvelý spôsob ako zaujať a pobaviť aj napriek tomu, že ste možno introverti. Život je dosť ťažký na to, aby sme nevyužili každú príležitosť podporiť dobrú náladu. Idete do toho s nami?

Tipy na vtipné oblečenie, z ktorého všetci padnú do kolien
Tipy na vtipné oblečenie, z ktorého všetci padnú do kolien (zdroj: komerčný článok)

Jednoduchý darček pre muža

Milé žienky, priznajte sa – občas musíte naozaj dlho premýšľať, čo kúpite svojmu milovanému mužovi ako darček. Nemusí ísť o partnera, zložité je to niekedy s otcom, synom, švagrom či rodinným priateľom.

Spojte praktický kúsok do šatníka s myšlienkou na mieru ušitou pre obdarovaného – dnes už jednoducho nájdete vtipné tričká pre každého muža. Pre pivárov, milovníkov áut, programátorov, ale aj pre takých, ktorí radi tvrdia, že im šéfuje vlastná žena. Spomeňte si na jeho obľúbené oblečenie, niektorí páni totiž viac ocenia menší ironický nápis, zatiaľ čo iným nebude vadiť výrazný obrázok cez celú hruď.

Láska okorenená smiechom

Ak vám to doma klape a nebojíte sa vystreliť si zo seba, siahnite po zábavných párových mikinách. Dáte svetu najavo, že patríte k sebe alebo sa môžete navzájom pomocou krátkej vety doberať. Oblečenie, za ktorým sa skrýva nejaký príbeh, sa časom stane najobľúbenejším, preto sa oplatí investovať do takého, ktoré vám bude pripomínať milovanú osobu.

Ďalšou sférou partnerského oblečenia, na ktorej sa môžete vyšantiť, sú ponožky. Už to nie je iba o tom, že sa na návšteve vyzujete, mnohí ľudia ich hrdo nosia spolu s kratšími nohavicami a pokojne aj do práce. Môžu byť vyberané podľa povolania, obľúbeného jedla, alebo podľa hobby.

Detské outfity

Naše ratolesti nás najviac pobavia svojimi hláškami. Veselé výmysly im pritom môžeme jednoducho preniesť na akýkoľvek kúsok oblečenia, napríklad pomocou tlačiarne a nažehľovačiek, alebo pomocou profesionálnej potlače. S humorom je najlepšie začínať v útlom veku, preto prvé vtipné body môžete priniesť už kamarátke alebo sestre do pôrodnice.

Najviac nás baví kontrast medzi dospeláckymi výrazmi, ktoré obliekame na najmenších. Ironické komentáre na adresu ľudí, ktorí si dieťa obzerajú a (ne)patrične komentujú jeho tučné líčka alebo správanie jeho rodičov, sú už klasikou. Staršie deti ocenia aj nevinné narážky na to, ako veľmi „majú radi“ školu alebo domáce úlohy.

Hipsterský kúsok pre babičku

Starší členovia rodiny majú niekedy pocit, že generácii mladých ľudí už ani poriadne nerozumejú. Humor opäť ponúka priestor na vzájomné pochopenie. Vzory a odkazy môžu byť aj v tomto prípade nápadné, no dajte si pri výbere záležať na tom, aby boli slušné a láskavé, radšej ako ironické. Možno vďaka tomu babka vyvetrá nové tričko aj na ceste do obchodu a nie iba doma v kuchyni. Alebo si vezme hrejivú čiapku hrdo aj na prechádzku do mesta.

Domáci miláčikovia

Po oblečení pre domácich miláčikov zvyčajne siahneme z praktických dôvodov. Niektoré plemená psov bez neho nemôžu v chladnejších dňoch vystrčiť ňufáčik z domu. Okrem tejto funkcie môžu priniesť aj zábavu, napríklad v podobe oblečenia, z ktorého odstávajú malé ruky. Spolu s prednými labkami tak psík vyzerá ako kráčajúci superman alebo Santa Claus.

Na výber máte mnoho outfitov, vďaka ktorým stačí jedno krátke video a z vášho domáceho miláčika sa stane hviezda – minimálne vo vašej rodine. Ak s ním plánujete fotografie, napríklad na svadbe, na dovolenke alebo na vianočné pozdravy, môžete staviť na čelenky s parôžkami, kvetmi alebo na slnečné okuliare. V kombinácii s vážnym výrazom psíka sa nedokážeme ubrániť smiechu. A o to vlastne celý čas ide.

Komerčný článok