Rýchlo a pohodlne do Viedne a na Schwechat

Po uvoľnení opatrení ohľadom korona vírusu sa rozbieha postupne aj cestovanie do zahraničia či už za prácou, biznisom alebo na dovolenky. Jednou z najobľúbenejších brán do sveta je pre Slovákov blízke letisko Schwechat pri Viedni. Po dlhých mesiacoch je umožnený prejazd hraníc čo využíva veľa cestujúcich. Aké sú teda možnosti osobnej prepravy alebo transferu z Bratislavy do Viedne?

Rýchlo a pohodlne do Viedne a na Schwechat;
Rýchlo a pohodlne do Viedne a na Schwechat (Foto: bratislava-vienna-taxi.com)

Prvá možnosť ktorá Vás asi napadne je odviesť sa vlastným autom. Je to rýchle ale má to viaceré nevýhody. Niektorí vodiči neradi jazdia po Viedni, je to pre nich stresujúce. Ak naopak letíte z letiska Schwechat, tak musíte auto zaparkovať na letisko čo je veľmi drahé. Druhá možnosť je verejná doprava. Tá je lacná ale asi najpomalšia. Tiež sa musíte prispôsobiť času a miestu odjazdu a príjazdu.

Alternatívou k týmto typom prepravy je služba taxi Bratislava Vienna airport. Jedná sa o prepravu taxi službou. Takáto doprava má oproti spomínaným viacero výhod. Je veľmi rýchla a spoľahlivá z dôvodu kvalitných áut a skúsených šoférov. Čas odjazdu a rovnako tak miesto si môžete ľubovoľne zvoliť. Cena je jednotná či cestujete sám alebo s priateľmi alebo rodinou. V prípade plného obsadenia taxi je cena veľmi zaujímavá pri prepočte na jedného cestujúceho. Objednávať sa dá telefonicky alebo online na bratislava-vienna-taxi.com. Ak teda chcete cestovať pohodlne, rýchlo a bezpečne, určite vyskúšajte.

Text:PR