Pre svoju stavbu si vyberte overenú firmu

Výber stavebnej spoločnosti je jedným z kľúčových aspektov ktoré rozhodujú o finálnej spokojnosti so stavbou. Jedna vec je mať pekný projekt prípadne predstavu ako má Váš nový rodinný dom alebo byt vyzerať a druhá vec je realita na konci.

Pre svoju stavbu si vyberte overenú firmu
Pre svoju stavbu si vyberte overenú firmu (Foto: js-stav.sk)

Najlepšie je vyberať na základe spokojných klientov a hotových realizácií. V Nitre je takouto spoločnosťou JS-Stav. Firma sa zameriava na výstavbu rodinných domov na kľúč v Nitre a okolí, obnovu bytových domov, zatepľovanie domov aj bytoviek a ďalšie pridružené služby. Rovnako tak sa venujú tiež strechám a to obom typom. Hydroizolácia plochých striech ako aj výstavba krovov a ďalšie tesárske práce sú ich doménou.

Menšie stavebné práce ako je rekonštrukcia bytového jadra vo Zvolene alebo celého bytu zase zabezpečí stavebná firma Finalis. Hlavnou činnosťou je teda demontáž pôvodného umakartového jadra, murovanie nových priečok, elektroinštalačné a vodoinštalačné práce, obkladanie a pokládka dlažby a stierkovanie a maľovanie stien. Pri takýchto prácach prirodzene vzniká neporiadok. V prípade že chcete aby sa o koncové upratovanie postarala profesionálna služba, je aj taká možnosť. Spoločnosť upra.sk pôsobí na celom Slovensku to znamená či máte záujem o upratovanie firiem v Bratislave alebo upratovanie bytových domov v Prešove, všetko je možné vyriešiť práve s nimi.

Text:PR