Využívať náhradné diely na mobily nie je hanba

Čo všetko sa môže stať s vaším telefónom za krátku dobu používania? Mobilné servisy by o tom dokázali písať romány. Preto nepodceňte úlohu ochranných prostriedkov na mobily, a keď sa stane nehoda alebo niektorý diel vypovie službu, bez stresu venujte svojmu mobilu originálny alebo OEM náhradný diel.

Využívať náhradné diely na mobily nie je hanba
Využívať náhradné diely na mobily nie je hanba (Foto: PR)

Pri každej galibe vás podržia náhradné diely na mobily

Ktoré náhradné diely kupujeme na svoje mobily najčastejšie? Tipujete správne, ak tvrdíte LCD displeje alebo zadné kryty telefónov, pretože keď sa telefón stretne s betónom alebo tvrdou dlažbou a nie je vhodne chránený tvrdeným sklom alebo ochranným obalom, priam sme si o nešťastie koledovali. Výhodou nákupu u autorizovaných predajcov náhradných dielov na mobily je, že u nich nájdeme presne tie produkty, ktoré potrebujeme na náš model zariadenia a ktoré ho neohrozia. Tak ako záleží na značke telefónu, riadime sa i modelom, no bez pochyby v širokej ponuke náhradných dielov nájdeme prevedenie, ktoré sa mobilu prispôsobí nielen funkčne, ale aj dizajnovo. Pri originálnom alebo OEM náhradnom diele schválenom výrobcom mobilov nikdy nenastane situácia, že sa váš mobil kvôli menšej „transplantácii orgánov“ poškodí.

Náhradné diely na mobil od A po Z

Čo všetko nájdete v širokej ponuke náhradných dielov na mobily? Nebudú to len náhradné displeje a zadné kryty mobilov, ale takisto tlačidlá na ovládanie hlasitosti, tlačidlá on/off, mikrofóny, reproduktory, šošovky fotoaparátov, klávesnice, porty, náhradné batérie a mnoho iného. Okrem sortimentu, ktorý využijete na opravu alebo vylepšenie svojich mobilov, však predajcovia náhradných dielov na mobily potešia svojich zákazníkov aj bohatou ponukou káblov, ochranných krytov či iných imidžových záležitostí, ktorými dáte druhým najavo svoj vycibrený vkus. Pozor, ak si na výmenu poškodených alebo dožívajúcich dielov netrúfate sami, zverte to do rúk odborníkom v servise. Vyjde to vždy lacnejšie ako kúpa nového telefónu.

Text:PR