Ako naparovacia žehlička chráni a obnovuje vaše oblečenie

Stalo sa vám, že ste sa ráno ponáhľali a nedarilo sa vám vyžehliť pokrčenú košeľu, bojovali ste s nepoddajnými záhybmi, okolím zipsov a gombíkov? Alebo ste zažívali frustráciu z toho, že sa vám nedal vyžehliť outfit, ktorý dlho ležal v šatníku a vy ste si ho túžili obliecť?

Ako naparovacia žehlička chráni a obnovuje vaše oblečenie
(zdroj: braunhousehold.com/sk-sk)

Ak sa chcete týmto situáciám vyhnúť, oblečenie chrániť, obnoviť a predĺžiť jeho životnosť, zíde sa vám naparovacia žehlička s pokročilými funkciami, vysokým výkonom a ergonomickým dizajnom. Alternatívou je žehlička s parným generátorom, ktorá dokáže ešte viac. Ak máte dostatok miesta na skladovanie, parný generátor je šikovný pomocník pri žehlení. Poprípade siahnite po kompaktnom riešení, ktoré šetrí priestor i čas.

Naparovacia žehlička vyhovie vašim potrebám pri žehlení

Ak chcete ušetriť energiu i čas pri žehlení, mať dokonale vyžehlené oblečenie, ochrániť ho pred poškodením, obnoviť zájdené farby a predĺžiť jeho životnosť, naparovacia žehlička je pomocník na nezaplatenie. Disponuje výhodami, ktoré si zamilujete aj vtedy, keď žehlenie nepatrí medzi vaše obľúbené domáce práce. Aké sú pozitíva naparovacej žehličky?

Je šetrná k látkam

Naparovacia žehlička využíva na vyrovnanie pokrčených odevov kombináciu tepla a vlhkosti, vďaka čomu si poradí aj s odolnými záhybmi, priestorom okolo zipsov a gombíkov. Žehliaca plocha je inšpirovaná dizajnom snowboardu, a teda sa ľahko kĺže aj cez prekážky, a to dokonca i smerom vzad. Žehliaca plocha EloxalPlus zaisťuje žehlenie bez námahy.

Odstraňujete zo všetkého oblečenia štítky, pretože vám znepríjemňujú jeho nosenie, ale potom neviete, pri akej teplote odev žehliť? Máte strach zo žehlenia jemných tkanín? Vďaka inteligentnej technológií iCare máte po starostiach, pretože tá zaisťuje ochranu odevov pred poškodením. Takisto nemusíte čakať na nahriatie a ani ochladenie žehliacej plochy, čo znásobuje komfort pri žehlení.

Odstraňuje baktérie i nežiaduce pachy

Napriek tomu, že oblečenie periete pri vyššej teplote, zostávajú na ňom baktérie i vírusy. Preto je žehlenie pri niektorom oblečení, ako je napríklad spodná bielizeň, nutnosť. Naparovacia žehlička Braun disponuje technológiou, ktorá odstráni až 99,99 percenta baktérií a vírusov, čiže odev je po vyžehlení hygienicky čistý a farby žiaria. Nemusíte sa báť poškodenia oblečenia, nakoľko táto technológia je šetrná ku všetkým materiálom.

Šetrí čas i energiu

Vyžehliť oblečenie a obnoviť jeho farby, textúru i tvar je pomocou naparovacej žehličky jednoduché a rýchle. Para preniká do látky efektívnejšie, čo celý proces urýchľuje a uľahčuje. Napríklad naparovacia žehlička TexStyle 9 je o 60 percent výkonnejšia a s príkonom 3 200 W, trvalým výstupom pary a silným parným rázom šetrí čas i energiu. Presná para v špičke uľahčuje žehlenie nepoddajných záhybov a ťažko prístupných miest. Navyše ak sa ponáhľate, môžete žehliť aj vertikálne.

Čas i energiu ušetríte aj tým, že voda sa pohodlne a ľahko dopĺňa. AntiClean System zjednodušuje odvápnenie, nakoľko naparovacia žehlička má zberač vodného kameňa a potom je odvápnenie oveľa jednoduchšie. Spomenúť treba aj to, že žehlička sa po 30 sekundách vo vodorovnej polohe vyplne. To isté platí po uplynutí 8 minút vo vertikálnej polohe.

Oživuje oblečenie a predlžuje jeho životnosť

Ak potrebujete oživiť oblečenie, ktoré ste dlhšie nemali na sebe, alebo je už nosené, naparovacia žehlička vám v tom pomôže, lebo pri žehlení využíva kombináciu tepla a pary. Navyše pri pravidelnom žehlení naparovacou žehličkou predlžujete životnosť oblečenia – para eliminuje rozpad textilných vlákien v dôsledku nadmerného tepla. To znamená, že vaše oblečenie bude vyzerať dlhšie ako nové.

Komerčný článok