Recenzie zákazníkov

 
 
Úvod > Recenzie zákazníkov
 

Vyjadrenia zákazníkov

Veľmi si vážime Vašu priazeň a ďakujeme za pozitívne aj negatívne reakcie, ktoré nám pomôžu vylepšiť naše služby. Budeme radi, keď aj Vy prispejete svojou skúsenosťou a spätnou väzbou. Vaše vyjadrenia a postrehy môžete zasielať e-mailom na info@stefany.sk.

Všetky texty sú obsahovo pôvodné a prešli iba formálnou prípadne gramatickou úpravou.

 

"Ďakujeme za naozaj krásne hodinky, bol to oneskorený narodeninový darček pre 12-ročnú dcérku. Veľmi sa jej páčia a mne tiež. Možno si od Vás ešte aj ja objednám. Ďakujeme ešte raz a prajeme veľa šťastia a úspechov."

Dušana

 

"Ďakujem pekne, hodinky došli a sú úžasné, krajšie ako na obrázku. Veľká spokojnosť."

Tatiana

 

"Dobrý deň prajem, včera mi prišli hodinky, ktoré som pôvodne objednala na Vianoce, ale sú také krásne, že to nevydržím a čoskoro ich darujem. Som nadmieru spokojná s prístupom počas procesu nakupovania a s kvalitou taktiež. Veľmi pekne ĎAKUJEM, ani si neviete predstaviť akú radosť mi hodinky spravili a to som ešte nevidela radosť obdarovanej :)). Určite môžem nákup len odporúčiť a som presvedčená, že Vašu stránku ešte navštívim a opäť kvalitne nakúpim. ĎAKUJEM."

Zuzana

 

"Dobrý večer, dnes mi zásielka došla a priateľke sa hodinky veľmi páčia, takže by som sa chcel poďakovať. Prajem všetko dobré a veľa zdaru."

Vladimír

 

"Dobrý deň! Chcela by som sa poďakovať za predošlú objednávku. Som veľmi spokojná, splnila moje očakávanie :) Prajem pekný deň a veľa spokojných zákaznikov."

Zuzana

 

"Ďakujem, som veľmi spokojná. A hlavne za rýchle doručenie do 24 hodín. Prajem veľa spokojných zákazníkov."

Sylvia

 

"Dnes mi došla kabelka GUESS. Som nadmieru spokojný, ako cenovo, tak aj ochotou. Na stránke ju nemali v bielej farbe, ale pre mňa zistili, či je dostupná a objednali. Ďalšie plus je rýchle dodania. Ďakujem ešte raz. Len tak ďalej. Určite cez Vás ešte niečo objednám."

Michal

 

"Včera mi prišli Guess hodinky som maximálne spokojná a určite ste si ma ako zakazníčku získali. Máte krásne vecičky za rozumnú cenu :))))"

Bronislava

 

"Práve mi prišiel šambala náramok, je prekrásny a chválim za rýchly obchod. Pekný deň."

Zuzana

 

"Práve mi kuriérom prišiel Guess náramok, je krásny! A skvelé darčekové balenie. Odporúčam! Ďakujem. Prajem ešte veľa spokojných zákazníkov a úspechov. Pekný deň"

Dominika

 

"Dobrý deň, náramoky mi boli práve doručené, sú fantastické, skvelé, perfektné, úžasné, presne ako komunikácia s Vami. Ďakujem."

Zuzana

 

"Dobrý deň, kabelka dnes dorazila je úžasná, maximálna spokojnosť ...ďakujem"

Veronika

 

"Pekný deň prajem. Peňaženka GUESS z výhry dorazila, je úžasná, aj krabička, v ktorej bola:)) Parádny kúsok. Je skvelá a už ju zabieham, ďakujem Vám ešte milión krát, sa ani nedá napísať, aká som rada, že som vyhrala:))) Máte skvelé krásne vecičky a prajem plno spokojných zákazníkov."

Babeta

 

"Dobrý deň, dnes mi došiel od Vás balíček a som milo prekvapená! Tie náušnice sú krásne! Chcem sa Vás ešte raz zo srdca veľmi pekne poďakovať! Určite urobím foto a pošlem Vám ho!"

Žaňa

 

"Dobrý večer, dnes nám dorazil náramok, je super!!! A to krásne balenie, v ktorom prišiel, no paráda!!! Ešte raz veľká vďaka za to, že mám pre sestru krásny darček."

Janka

 

"V utorok večer som si objednala hodinky a práve terz ni ich už priniesli (štvrtok, pozn. e-shopu). Expresná rýchlosť, krásne balenie! Ďakujem."

Alexandra

 

"Ešte raz ďakujem za prekásny náramok Guess, ktorý prišiel v krásnom darčekovom balení."

Martina

 

"Odporúčam všetkým tento internetový obchod, fantastické výrobky, rýchle dodanie a prvotriedny servis."

Martin